22 632 55 25 22 632 55 25

Handlowiec do obszaru IT

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w obszarze infrastruktury i bezpieczeństwa IT, oraz usług wsparcia użytkowników IT

  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju biznesu w zakresie sprzedaży usług IT dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

  • Samodzielna organizacja i prowadzenie procesu sprzedaży usług w obszarze infrastruktury IT, m.in. w zakresie prowadzenia spotkań, przygotowywania ofert, koordynacji umów

  • Rozwijanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji na najwyższym poziomie z klientami i partnerami

  • Wspieranie rozwoju biznesowego poprzez uczestnictwo w procesie pre-sales oraz udzielanie wsparcia handlowcom systemów ERP w zakresie wymaganej infrastruktury IT pod wybrany system

  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Działania w zgodzie z misją, założonymi celami oraz kluczowymi wartościami Eden Technology

  • Udział w opracowaniu i implementacji strategii biznesowej IT

  • Zaangażowanie w opracowywanie materiałów marketingowych

  • Planowanie i koordynacja aktywności marketingowych we współpracy z działem marketingu i partnerami

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży projektów i usług IT (Dobrej znajomości technologii oraz doświadczenie w sprzedaży usług z obszarów: administracji serwerów, budowania sieci Internet i Intranet, VM Ware, chmury prywatnej (Data Center) i publicznej (Azure), bezpieczeństwa IT

  • Doświadczenie w efektywnej współpracy z partnerami technologicznymi (np. Microsoft, Juniper, IBM, Vmware)

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane informatyczne)

  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert wraz z prowadzeniem procesu handlowego (w tym prowadzenie spotkań i prezentacji)

  • Dynamiczna osobowość cechująca się silną orientacją na rezultaty, zaangażowaniem oraz samodzielnością w działaniu

  • W pełni naturalna umiejętność nawiązywania dobrych, pozytywnych relacji z ludźmi

  • Mile widziana bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

OFERUJEMY:

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie, również oparte o osiągane sukcesy sprzedażowe

  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia. To Ty decydujesz, w jakiej formie chcesz z nami współpracować

  • Udział w ciekawych projektach dających mnóstwo wyzwań i możliwość kreatywnego rozwoju

  • Udział w budowaniu marki Spółki

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania

  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Bardzo chcemy, aby nasze kompetencje były najwyższe, dlatego bardzo nam zależy, żebyś i Ty chciał/chciała podnosić swoją wiedzę

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne)

  • Zdecydowany rozwój i podnoszenie własnych kompetencji zawodowych

  • Doskonała atmosfera pracy. Pomimo pracy zdalnej, bardzo dbamy, aby nasze relacje były koleżeńskie i abyśmy mogli na sobie polegać

  • Otwarty zespół i duże kompetencje merytoryczne

Brzmi ciekawie?

Zapraszamy, aplikuj teraz wysyłając swoje CV na adres: info@et.com.pl
Zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Wysłanie dokumentów aplikacyjnych jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych w celach bieżącej rekrutacji. Jeśli chcesz abyśmy zachowali Twoje CV na potrzeby późniejszych procesów rekrutacyjnych wpisz do CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.” Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Współadministratorami danych są: Alt One Sp. z o.o. Sp. k. (ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa) oraz Eden Technology Sp. z o.o.(ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu prowadzenie procesu rekrutacji. W związku z przetwarzaniem danych osobowych mogą przysługiwać Ci następujące prawa: dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do przeniesienia danych, prawo do wycofania zgody poprzez kontakt pod adresem (iod@altone.pl lub iod@et.com.pl) oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Szczegółowe informacje dotyczące obowiązku informacyjnego znajdziesz tutaj>