22 632 55 25 22 632 55 25

Konsultant wdrożeniowy systemu Comarch ERP – obszar księgowości

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • wdrażanie u naszych klientów systemu ERP w obszarze Księgowość, Środki Trwałe

  • analiza procesów biznesowych klienta

  • opracowanie koncepcji oraz ich realizacja w uzgodnieniu z kierownikiem projektu

  • konfiguracja systemu u klienta w oparciu o przeprowadzoną analizę,

  • prowadzenie szkoleń klienckich

  • doradztwo przy optymalizacji procesów biznesowych i ich odzwierciedleniu w systemie ERP
  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • wsparcie klientów po wdrożeniu

Od kandydatów oczekujemy:

  • praktycznej i merytorycznej znajomości obszaru finanse i księgowość (wymaganie konieczne)
  • wyższego wykształcenia – kierunek finanse i rachunkowość lub ekonomia
  • 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku lub na stanowisku pracownika działu księgowości
  • samodzielności i zorientowania na rozwiązanie
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęci podnoszenia własnych kompetencji
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomości systemu Comarch ERP Optima – jako dodatkowego atutu!

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • uczestnictwo w interesujących projektach
  • kursy i szkolenia doskonalące umiejętności
  • dostęp do najnowszych technologii
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • kartę MultiSport
  • ubezpieczenie medyczne
  • stałą umowę o pracę po okresie próbnym

Brzmi ciekawie?

Zapraszamy, aplikuj teraz wysyłając swoje CV na adres: info@et.com.pl
Zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Wysłanie dokumentów aplikacyjnych jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych w celach bieżącej rekrutacji. Jeśli chcesz abyśmy zachowali Twoje CV na potrzeby późniejszych procesów rekrutacyjnych wpisz do CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.” Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Współadministratorami danych są: Alt One Sp. z o.o. Sp. k. (ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa) oraz Eden Technology Sp. z o.o.(ul. Modlińska 61, 03-199 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu prowadzenie procesu rekrutacji. W związku z przetwarzaniem danych osobowych mogą przysługiwać Ci następujące prawa: dostępu do treści danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do przeniesienia danych, prawo do wycofania zgody poprzez kontakt pod adresem (iod@altone.pl lub iod@et.com.pl) oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Szczegółowe informacje dotyczące obowiązku informacyjnego znajdziesz tutaj>