Skip to content
22 632 55 25 22 632 55 25
22 632 55 25 22 632 55 25

Aktualności

2023-10-23

Spotkania Użytkowników Comarch ERP Optima 2023

28 Listopada – czas na nową edycję Konferencji Online: Spotkania z użytkownikami Comarch ERP Optima!

W listopadzie odbędzie się kolejna, niezwykle istotna edycja Spotkań z Użytkownikami Comarch ERP Optima, których nie może zabraknąć w kalendarzu żadnego przedsiębiorcy czy osoby odpowiedzialnej za zarządzanie firmą. To wydarzenie online, które dostarcza aktualnych informacji, nowości oraz praktycznych wskazówek dotyczących Comarch ERP Optima. Zachęcamy do zapisów na tę wyjątkową konferencję!

Co przygotował  Zespół Comarch?
Na tej konferencji zespół Comarch zaprezentuje wiele wartościowych treści, w tym:

1. Aktualne informacje prawne na lata 2023 i 2024

Zmiany w przepisach prawnych to coś, co dotyczy każdej firmy. Na konferencji dowiecie się, jakie przepisy czekają na Was w 2023 i 2024 roku. Szczególny nacisk zostanie położony na Krajowy System e-Faktur, który odgrywa coraz większą rolę w prowadzeniu firmy.

2. Najnowsze aplikacje i informacje na rok 2024

Comarch nieustannie rozwija swój system, aby sprostać dynamicznym potrzebom biznesu. Na tej konferencji zostaną przedstawione najnowsze aplikacje i informacje, które zostaną udostępnione użytkownikom w roku 2024. Bądź na bieżąco z możliwościami, jakie oferuje Comarch ERP Optima.

3. Odpowiedzi na Twoje Pytania

Często w trakcie pracy z systemem pojawiają się pytania i wątpliwości. Na konferencji zespół Comarch ERP Optima będzie dostępny, by udzielić odpowiedzi na nurtujące pytania. To doskonała okazja, by rozwiązać problemy i zdobyć wskazówki, które pomogą lepiej wykorzystać potencjał systemu.

4. Doświadczenia innych Użytkowników

To niezwykle cenna część konferencji. Uczestnicy będą mieli okazję do porównania swojego doświadczenia z pracą w systemie Comarch ERP Optima z doświadczeniem innych użytkowników. Wspólna wymiana pomysłów i praktyk to klucz do sukcesu.

Kto powinien wziąć udział?
Konferencja jest skierowana do wszystkich użytkowników Comarch ERP Optima oraz firm, które rozważają wdrożenie systemu ERP w swojej działalności. Niezależnie od tego, czy jesteś decydentem, kierownikiem czy pracownikiem operacyjnym w różnych obszarach działalności firmy, znajdziesz tu wiele inspiracji i praktycznej wiedzy.

Nie Czekaj! Zapisz Się Już Teraz!

To wydarzenie online to niepowtarzalna szansa na rozwijanie swojej firmy, być na bieżąco z przepisami oraz pozyskać praktyczne wskazówki od ekspertów. Klienci Comarch ERP Optima mogą dokonać zapisu, klikając tutaj: Spotkania z Użytkownikami Comarch ERP Optima 2023

Zobacz także